O nás

Vážení priatelia,

žijeme v dobe internetu, ktorý zmenil pravidlá. Je to jedno, či ide o neziskové organizácie, záujmové združenia, školy alebo podnikateľské subjekty, každý z nich môže naplno využiť možností, ktoré nám web ponúka na trhu nápadov.

Kľúčovou úlohou našej marketingovej spoločnosti je namiesto filozofovania, ponúkať svojim potenciálnym klientom praktické riešenia a postupy, ako i nové prístupy priameho kontaktu a inšpirácie pri tvorbe obchodnej a komunikačnej stratégie.

Najdôležitejšou vecou, na ktorú sa v tomto procese sústreďujeme sú zákazníci našich klientov, správna identifikácia jednej, či viacerých typových skupín zákazníkov, na ktoré sa treba zamerať a následnom zostavení marketingového plánu a PR.

Marketingovú stratégiu staviame na inovácií a špecifickom prístupe šitom na mieru, s podporou nových informačných technológii a nástrojov, ako aj inšpiratívnych prípadových štúdii, ilustrujúcich najnovšie trendy internetového marketingu a PR.

Inšpiráciu čerpáme hlavne na zahraničných trhoch a z dostupných materiálov celosvetovo uznávaných špecialistov na on-line marketing. Vďaka tomuto riešeniu, ktoré našim klientom prinášame, im pomáhajú zvyšovať úroveň predaja a výrazne zviditeľňujú ich značku v porovnaní s konkurenčnými firmami na slovenskom trhu. Naviac okrem spomínaných výhod získavajú aj informačný predstih.

Sme presvedčený, že kľúčom k dlhodobému úspechu je získanie dôveryhodnosti a pozitívnych zákazníckych referencií.

Ponúkame Vám riešenia perspektívnych marketingových projektov, ktoré Vám pomôžu vyriešiť strategické zámery firmy alebo organizácie v dlhodobom horizonte.


Agentúra KOKA